دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

سالروز تشکیل بنیاد شهید به فرمان امام خمینی (ره)

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ | 

 

 

 

 

 

 

 

مراسم بزرگداشت مقام شهدا به مناسبت سالروز تشکیل بنیاد شهید، ظهر  امروز یکشنبه 22 اسفندماه 95 ، با حضور دکتر حاجی میر اسماعیل رئیس دانشگاه در جوار مقبره شهدای گمنام دانشگاه برگزار شد.
مراسم بزرگداشت مقام شهدا به مناسبت سالروز تشکیل بنیاد شهید، ظهر  امروز یکشنبه 22 اسفندماه 95 ، با حضور با حضور دکتر حاجی میر اسماعیل رئیس دانشگاه، دکتر عبادی فرد آذر ، معاون دانشجویی و فرهنگی  و سایرمقامات ارشد  و کارکنان در جوار مقبره شهدای گمنام دانشگاه برگزار شد.
دکتر رزاق بیات، مشاور رییس دانشگاه در امور شاهد و ایثارگر در مصاحبه با خبرنگار روابط  عمومی دانشگاه عنوان داشت: با توجه به سالروز تشکیل بنیاد شهید در 22 اسفند 58 ، به دستوربنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، امام خمینی (ره) و گرامیداشت مقام والای شهدا، هرساله به این منظور برنامه های مختلفی  در سراسر کشوربرگزار می شود.
وی افزود: در این راستا دانشگاه علوم پزشکی ایران نیز جهت پاس داشت مقام شهدا ، برنامه گرامیداشت را درجوار مقبره شهدای گمنام دانشگاه برگزار کرد.همچنین مسئولین ، مدیران ، اساتید دانشجویان  و کارکنان دانشگاه با حضور در جوار مرقد مطهر شهدای گمنام با خواندن فاتحه و زیارت نامه شهدا ، ادای احترام کردند.
مسئول بسیج جامعه پزشکی دانشگاه اظهار داشت: وجود شهدای گمنام در دانشگاه علوم پزشکی ایران  باعث خیر و برکت بوده است .
دکتر بیات گفت: خوشبختانه  دانشگاه ما در خصوص برگزاری مراسم بزرگداشت مقام شهید و ایثار گر پیشرو بوده است که با حمایت ریاست دانشگاه و معاونت توسعه توانستیم در زمینه اقدامات رفاهی ایثارگران و برنامه های مناسبت گرامیداشت ، گام های خوبی برداریم .همچنین  با پیگیری مدیر امور عمومی ، یادمان عکس و تمثال شهدای دانشگاه در جوار مرقد شهدای گمنام بازسازی و مرمت شده است که جای تقدیر و سپاس دارد.
مشاور رییس دانشگاه در امور شاهد و ایثارگر بیان کرد: شهدا متعلق به همه مردم جامعه می باشند . وی افزود: امید واریم  بتوانیم پیرو راه شهدا باشیم و درجهت ترویج فرهنگ شهادت و ایثار قدم برداریم .
دکتر بیات در خاتمه از اعزام کاروان راهیان نوردانشگاه دردو مرحله در تاریخ های 28 اسفند ماه 95  و 1 فروردین 96 به مناطق جنوب و بازدید از مناطق جنگی خبر داد.


مشاهده فایل 1_(13)_119558.jpg   [حجم: 6316 کیلوبایت]   [تاریخ: 1395/12/22]


کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 999 بار   |   دفعات چاپ: 134 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر